Home Firma Produkty Galerie Novinky
 Kontakt:

Stolařství Baraš
Mgr. Zdeněk Baraš
Dlouhá 314
664 471 Veverská Bítýška
IČ: 69754870
>> mapa

Tel./fax: 549 420 185
Mobil: 606 805 940
E-mail:
info@baras.cz

Provozní doba:
Pondělí až pátek:
6.30 - 15.00 hod
Sobota: po tel. dohodě
 

Eurookna

    Eurookna vyrábíme ze smrku, borovice, dubu i z meranti ve všech různých tvarech a typech dle přání zákaznika. Na výrobky montujeme vysoce kvalitní celoobvodové kování ROTO a MACO s certifikáty jakosti ISO. Lepená skla do oken jsou vyráběna na moderni lince. Nabízíme široky výběr skel s propustnosti 1,1 1,5 a 2,8 W/m2K, přičemž nejkvalitnější skla s propustností 1,1 W/m2K jsou již v základní ceně oken! Dále nabízíme u eurooken mikroventilaci zdarma. Do všech typu oken montujeme silikonová těsnění uvnitř se silonovým lankem proti natažení těsnění. K povrchové úpravě nabízíme širokou škálu odstínů barev a laků firmy SEYERLACKH.
 

Vchodové a interiérové dveře, garážová vrata

    Dveře a vrata vyrábíme z masivního dřeva v sílách 42 a 52 mm. Z europrofilů s certifikátem jakosti ISO pak vyrábíme vchodové dveře 68 mm silné. Zhotovíme jednoduché vnitřní dveře nebo zateplené venkovní z třívrstvého materiálu. V mezivrstvě zateplených dveří jsou instalovány PUR desky oboustranně plátované masivem. Toto řešení výrazně snižuje tepelné ztráty dveřmi. Používáme buď klasické kování, nebo s vícebodovým zámkem - zvyšuje zabezpečení dveří proti vloupání i lepší přiléhání dveří k rámu, jehož důsledkem jsou i menší tepelné ztráty infiltrací. Standardem je montáž silikonového těsnění uvnitř se silonovým lankem proti natažení těsnění. Výběr skla dle Vašeho přání - ornamentní, zrcadlové, kouřové, bezpečnostní s širokým výběrem meziskelných příček K povrchové úpravě používáme kvalitní barvy a laky firmy SEYERLACKH.


 

Atypické výrobky

    Dále nabízíme výrobu atypických výrobků z masivního dřeva, jako jsou schody, stoly, police, skříně, postele a zahradní nábytek Vyrobíme také historické repliky nábytku, výloh, dveří a oken podle stávajícího originálu, předlohy (fotografie, dokumentace) nebo i podle vašeho návrhu.


  Na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. Využijte naše bezplatné poradenství při výběru typu oken a dveří, výběru materiálů, zasklení, kování a doplňků. Těšíme se na Vaši písemnou poptávku za kterou nyní nabízíme 5% slevu z ceny zakázky!

       © Copyright 2005 Stohl.